Email : Atena_tr_o@yahoo.com

Tell : 66401995, 66461473, 66464059

کارشناسان ما در خدمت شما هستند.
Atena_tr_o@Yahoo.com : ایمیل

شماره تماس : 66464059 ، 66461473 ، 66401995

دارالترجمه ایتالیایی

1394/10/13 . 548 بازدید کننده

دارالترجمه ایتالیایی
دارالترجمه ایتالیایی

دارالترجمه رسمی آتنا با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص از مترجمان رسمی زبان ایتالیایی و کارشناسان و متخصصان امور مهاجرت تمام تلاش خود را برای تسهیل روند اخذ ویزا و مهاجرت هم میهنان عزیز به عمل می‌آورد.

لازم به ذکر است دارالترجمه رسمی آتنا با سابقه درخشان به عنوان دفتر مرکزی مترجمان قوه قضاییه ایران خدمات ترجمه رسمی مدارک به زبان ایتالیایی را به صورت مستقیم و بدون واسطه با بهترین کیفیت و دقت و مناسبت‌ترین قیمت و در سریع‌ترین زمان ممکن به شما مشتریان گرامی ارائه می‌دهد.

هم چنین لازم به ذکر است تعداد مترجمین رسمی زبان ایتالیایی در کشور محدود است و همین امر مدیریت دارالترجمه رسمی آتنا را بر آن داشته است تا با گردآوری گروهی زبده از مترجمان خلا ناشی از این امر را پر کرده و خدماتی با کیفیت بالا به هم میهنان و مشتریان گرانقدر دارالترجمه رسمی آتنا ارائه نماید.

در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص این امکان را به ما داده است تا بتوانیم رضایت مشتریان خود را با ارائه کاری دقیق و بی عیب و نقص در سریع‌ترین زمان ممکن به دست آوریم که این بزرگ‌ترین افتخار دارالترجمه رسمی آتنا محسوب می‌شود.

خدمات دارالترجمه رسمی آتنا: ترجمه رسمی مدارک ایتالیایی، ترجمه رسمی مدارک ایتالیایی فوری، ترجمه رسمی مدارک ایتالیایی ارزان، دارالترجمه معتمد سفارت ایتالیا، مترجم رسمی ایتالیایی، مترجم رسمی مورد تایید سفارت ایتالیا، ترجمه رسمی مدارک ایتالیایی با تایید دادگستری، ترجمه رسمی مدارک ایتالیایی با تایید وزارت خارجه، ترجمه رسمی مدارک ایتالیایی با تایید سفارت، ویزای ایتالیا، دانشگاه‌های ایتالیا، دارالترجمه رسمی فوری، مرکز فوریت‌های ترجمه رسمی

میپسندم |

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد لطفا تمامی فیلدها را پر نمایید.