Email : Atena_tr_o@yahoo.com

Tell : 66401995, 66461473, 66464059

کارشناسان ما در خدمت شما هستند.
Atena_tr_o@Yahoo.com : ایمیل

شماره تماس : 66464059 ، 66461473 ، 66401995

دارالترجمه عربی

1394/10/13 . 391 بازدید کننده

دارالترجمه عربی
دارالترجمه عربی

دارالترجمه رسمی آتنا با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص از مترجمان رسمی زبان عربی و کارشناسان و متخصصان امور مهاجرت تمام تلاش خود را برای تسهیل روند اخذ ویزا و مهاجرت هم میهنان عزیز به عمل می‌آورد.

لازم به ذکر است دارالترجمه رسمی آتنا با سابقه درخشان به عنوان دفتر مرکزی مترجمان قوه قضاییه ایران خدمات ترجمه رسمی مدارک به زبان عربی را به صورت مستقیم و بدون واسطه با بهترین کیفیت و دقت و مناسبت‌ترین قیمت و در سریع‌ترین زمان ممکن به شما مشتریان گرامی ارائه می‌دهد.

هم چنین لازم به ذکر است تعداد مترجمین رسمی زبان عربی در کشور محدود است و همین امر مدیریت دارالترجمه رسمی آتنا را بر آن داشته است تا با گردآوری گروهی زبده از مترجمان خلا ناشی از این امر را پر کرده و خدماتی با کیفیت بالا به هم میهنان و مشتریان گرانقدر دارالترجمه رسمی آتنا ارائه نماید.

در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص این امکان را به ما داده است تا بتوانیم رضایت مشتریان خود را با ارائه کاری دقیق و بی عیب و نقص در سریع‌ترین زمان ممکن به دست آوریم که این بزرگ‌ترین افتخار دارالترجمه رسمی آتنا محسوب می‌شود.

خدمات دارالترجمه رسمی آتنا: ترجمه رسمی مدارک عربی، ترجمه رسمی مدارک عربی فوری، تعرفه ترجمه رسمی مدارک عربی، قیمت ترجمه رسمی مدارک عربی، دارالترجمه عربی، دارالترجمه رسمی عربی، ترجمه رسمی مدارک عربی با تایید دادگستری، ترجمه رسمی مدارک عربی با تایید وزارت خارجه، ترجمه رسمی مدارک عربی با تایید سفارت، سفارت عراق، سفارت بحرین، سفارت کویت، سفارت امارات

میپسندم |

نظر شما چیست؟

ایمیل شما منتشر نخواهد شد لطفا تمامی فیلدها را پر نمایید.